Zapisz się on-line!

Cyfrowe projektowanie uśmiechu

Digital Smile Design – czyli cyfrowe projektowanie uśmiechu jest to wizualizacja, dzięki której jesteśmy w stanie jeszcze przed rozpoczęciem leczenia przedstawić Pacjentowi efekt końcowy, który zamierzamy osiągnąć i nanieść ewentualne korekty. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, przy użyciu najnowocześniejszych technologii ułatwiamy naszym Pacjentom podjęcie decyzji o planowanej korekcie estetycznej uśmiechu, a to wszystko bez użycia wiertła!

Wygląd jest w dzisiejszych czasach niezwykle ważny. Zdarza się, że już niewielkie korekty w naszym uśmiechu mogą wpłynąć pozytywnie na nasz wizerunek. Piękny uśmiech można zaprojektować  i starannie dopasować do wyglądu twarzy.

Na podstawie wielu badań i analiz stworzono uśredniony wzorzec uśmiechu. Na jego podstawie można szczegółowo ustalić indywidualny plan leczenia.

Proces projektowania składa się z wykonania szeregu fotografii twarzy i uzębienia, na podstawie których, lekarz wykonuje analizę oraz przeprowadza planowanie. Specjalista wykonuje wizualizację cyfrową na specjalnym modelu, a także w postaci „próbnego uśmiechu” w ustach pacjenta.