Cyfrowe projektowanie uśmiechu

Cyfrowe projektowanie uśmiechu

Projektowanie uśmiechu - Klinika Wieczorek

Cyfrowe projektowanie uśmiechu

 Cyfrowe projektowanie uśmiechu jest to wizualizacja dzięki której jesteśmy w stanie jeszcze przed rozpoczęciem leczenia przedstawić Ci efekt końcowy, który zamierzamy osiągnąć i wnieść ewentualne korekty. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, przy użyciu najnowocześniejszych technologii ułatwimy Ci podjęcie decyzji o planowanej korekcie estetycznej uśmiechu, a to wszystko bez użycia wiertła!

 

Wygląd jest w dzisiejszych czasach bardzo ważny. Zdarza się, że już niewielkie korekty w naszym uśmiechu mogą wpływać pozytywnie na nasz wizerunek. Piękny uśmiech można zaprojektować i starannie dopasować do wyglądu twarzy.

 

Na podstawie wielu badań i analiz stworzono uśredniony wzorzec uśmiechu. Na jego podstawie można szczegółowo ustalić indywidualny plan leczenia.

 

Proces projektowania składa się z wykonania szeregu fotografii twarzy i uzębienia, na podstawie których, lekarz wykonuje analizę, przeprowadza planowanie. Specjalista wykonuje wizualizację cyfrową oraz na specjalnym modelu, a także w postaci „próbnego uśmiechu” w ustach pacjenta.