Zapisz się on-line!

Czym są implanty?

Implanty to najnowocześniejsza, najtrwalsza i najlepsza metoda uzupełniania braków zębowych, wiernie naśladująca naturę. Przywraca estetykę, funkcję oraz komfort własnych zębów.

Implant stymuluje organizm podobnie do naturalnego korzenia zęba, zapobiegając nieodwracalnemu zanikowi kości. Zabieg umieszczania implantu jest bezbolesny i polega na wprowadzeniu do kości tytanowego elementu spełniającego rolę korzenia zęba, umożliwiającego jego kosmetyczną odbudowę.

Implanty są doskonałym rozwiązaniem w przypadku utraty pojedynczego zęba, większych braków zębowych jak i  całkowitego bezzębia. Implanty są przez nas rekomendowane ponieważ nie wymagają szlifowania (niszczenia) sąsiednich zębów, które mogą służyć jeszcze przez długie lata.

Zalety implantów

Są kosmetyczne i komfortowe w użytkowaniu podobnie jak naturalne zęby. W wyniku odtworzenia brakujących zębów implantami, twarz odzyskuje właściwy profil, dzięki czemu wygląda młodziej. Wszczepienie implantu to w 100% zaplanowany proces, poprzedzany dogłębną analizą warunków anatomicznych przy pomocy pantomografii cyfrowej. Wykonujemy indywidualny szablon chirurgiczny aby dać naszym pacjentom pełne poczucie bezpieczeństwa, zapewnić przewidywalny i niezawodny rezultat.

W Klinice Wieczorek pracujemy na doskonałym szwedzkim systemie implantologicznym Astra Tech, dającym dożywotnią gwarancję na swój produkt. Pełne uzębienie sprawia, że uśmiechamy się częściej i czujemy się pewniej. Implanty to dobra inwestycja, która będzie procentować całe życie.